Project Description

DUT-E GSM یک دستگاه 2 در 1 است – سنسور سطح سوخت و ردیاب GPS در یک بدنه. این امکان اندازه گیری سطح سوخت و ردیابی موقعیت GPS کامیون ها و سایر وسایل نقلیه جاده ای یا آفرود را فراهم می کند. این سنسور همچنین برای نظارت بر سوخت ژنراتورهای دیزل و مخازن / مخازن ثابت استفاده می شود. نظارت بر مخزن سوخت بر اساس DUT-E GSM سریعتر از سیستم telematics معمولی مستقر می شود – فقط یک دستگاه نصب شده است. پیکربندی سنسور سوخت DUT-E GSM از طریق اینترنت امکان پذیر است.

اطلاعات مربوط به سطح سوخت ، حجم سوخت ، مختصات GPS و سایر پارامترهای عملیاتی ماشین آلات از طریق شبکه GSM به سرور آنلاین telematics یا مستقیماً به کاربر (ایمیل ، پیام کوتاه) ارسال می شود.
DUT-E GSM به طور خودکار میزان ناگهانی و حجم تخلیه مخزن سوخت را تشخیص و به هشدار می دهد. از آنجا که DUT-E GSM یک سنسور سطح سوخت آنلاین است – این یک راه حل خوب برای پروژه های اینترنت اشیا-مربوط به سوخت مانند ساختمان هوشمند ، کارخانه هوشمند و غیره است.

مزایای DUT-E GSM

گیرنده GPS و مودم GSM داخلی

DUT-E GSM امکان اندازه گیری حجم مخزن سوخت و ردیابی موقعیت ماهواره در زمان واقعی را از طریق GPS و GLONASS فراهم می کند. داده ها از طریق شبکه تلفن همراه GSM به اینترنت منتقل می شوند. DUT-E GSM – راه حل سخت افزاری خارج از جعبه برای نظارت بر سوخت و ردیابی مکان خودرو.

پیکربندی از راه دور از طریق اینترنت

تنظیمات DUT-E GSM را می توان به صورت محلی در هنگام نصب سنسور سطح سوخت یا از راه دور بر روی اینترنت انجام داد. متخصص پشتیبانی فنی می تواند بدون تماس فیزیکی با سنسور و بدون نیاز به درخواست از ناوگان ناوگان برای متوقف کردن وسیله نقلیه ، جایی که سنسور نصب شده است ، تنظیمات را از محل کار خود تغییر دهد.

شناخت رویدادها و ارسال گزارش های آماده برای استفاده

DUT-E GSM حداکثر 20 گزارش مختلف تحلیلی آماده برای استفاده ایجاد می کند که شامل داده های حجم سوخت ، مکان خودرو ، سرعت ، جهت حرکت و غیره است. گزارش ها به طور منظم (از 10 ثانیه تا 24 ساعت) یا با تشخیص رویداد تولید می شوند. رویداد وضعیتی است که پارامتر عامل تغییر می کند ، به عنوان مثال شروع / توقف موتور ، شارژ مجدد مخزن ، سرقت سوخت از مخزن ، سرعت و غیره

بدون سرور کار کنید

DUT-E GSM می تواند بدون سرور telematics کار کند ، زیرا گزارشات مستقیماً از طریق پیام کوتاه و ایمیل به کاربر ارسال می شوند. این ویژگی به ویژه برای دارندگان ماشین های ثابت که نیازی به موقعیت GPS ندارند اما به انتقال بی سیم سوخت داده نیاز دارند ، بسیار مفید است.