Project Description

سنسورهای سطح سوخت DUT-E برای اندازه گیری دقیق سطح سوخت و حجم در مخازن وسایل نقلیه و واحدهای ثابت استفاده می شود. DUT-E امکان تعیین حجم سوخت فعلی و تغییر در حجم (سوخت گیری یا تخلیه) سوخت را در مخزن فراهم می کند.

DUT-E در سیستم های ردیابی GPS و telematics خودرو به عنوان حسگر سوخت اضافی یا به عنوان جایگزین سنسور سطح سوخت داخلی (کارخانه) استفاده می شود. هنگامی که به عنوان بخشی از سیستم telematics استفاده می شود ، DUT-E به شما امکان می دهد اطلاعات قابل اعتماد و دقیقی در مورد حجم سوخت موجود در مخزن بدست آورید و سو mis استفاده و سرقت سوخت از مخزن را آشکار کنید. DUT-E همچنین به طور کلی در مورد مصرف سوخت توسط وسیله نقلیه یا واحد ثابت توضیح می دهد

مزایای DUT-E

مبتنی بر فناوری جدید – IoT Burger

سنسورهای سطح سوخت DUT-E بر اساس فناوری IoT Burger ساخته شده و از فناوری S6 پشتیبانی می کنند. فناوری IoT Burger امکان پردازش حداکثر داده “حداکثر” را فراهم می کند. داده های خام سطح سوخت توسط سنسور تصفیه می شود و فقط اطلاعات مفید به واحد telematics ارسال می شود. این اجازه می دهد تا از نقاط کور ناشی از فاصله انتقال داده جلوگیری کرده و اطلاعات دقیق و پایدارتری را در نرم افزار telematics بدست آورید.

اندازه گیری چند مخزنی با فناوری S6

از فناوری S6 برای ایجاد شبکه ای از دستگاه های اینترنت اشیا در داخل یک شی استفاده می شود. DUT-E با فناوری S6 سازگار است و به شما امکان می دهد شبکه ای از حسگرها را روی یک وسیله نقلیه / واحد ثابت ایجاد کنید. این ویژگی به شما امکان می دهد تا حجم سوخت را همزمان در چندین مخزن کنترل کنید و همچنین به شما امکان اتصال سایر تجهیزات تلماتیکی روی آن را می دهد. مزایای اصلی این است که کلیه سنسورها پیکربندی شده و تمام داده ها از طریق یک کابل ، متصل به پورت CAN دستگاه telematics ارسال می شوند.

طول برش 90٪ ، تا 6000 میلی متر

کاوشگر اندازه گیری DUT-E را می توان با 90٪ طول اولیه آن برش داد و یا تا 6000 میلی متر افزایش داد. برش و گسترش طول می تواند درست در محل نصب ، درست قبل از نصب روی مخزن سوخت انجام شود. این باعث افزایش زمان نصب سرعت نصب ، کاهش هزینه های تحویل سنسور به محل نصب می شود ، آنچه برای پروژه هایی که مخازن سوخت آنها از 1000 میلی متر بالاتر است بسیار مهم است.